| FuNdITaPeNtRuMiNe a întrebat:

Am luciu de buze de la nivea glamorous, balsam de buze rosu de la nivea strawberry si de la garnier cu sclipici, cu ce pot sa combin aceste culori? Eu folosesc balsamul de buze garnier roz cu sclipici si pe ea dau un strat de nivea rosu, cum credeti ca arata? Cum asi putea sa mai combin? funda!

1 răspuns:
| Etelca a răspuns:

Buna.Scuze ca nimeni nu ti-a raspuns pana acum.Eu am nivea cu capsuni si glamouros si dau mai intai cu balsamul de buze si dupa aceea cu glossul si arata super bine.Ai putea sa incerci.Si,de asemenea, ai putea sa pui mai intai strugurel si dupa accea putin garnier ca sa aiba mai mult sclipici sau te dai cu garnier si dupa aia cu gloss.
Pa!