| curious01 a întrebat:

Am mai adresat intrebarea aceasta dar nimeni nu mi-a dat un raspuns concret, daca am avut cosuri si am folosit zynerit si mi-au trecut ( nu in totalitatea(, iar acuma imi mai iese cate unul si pe linga nas cel mai des, ce sa fac sa scap de ele cu totul?

3 răspunsuri:
| SasNetRomania a răspuns:

ESTI FRUSTRAT? ALEA TREC IN TIMP NU IN CATEVA ZILE SAPTAMANI! E VARSTA CRITICA! dupa 19-20 ani dispar in totalitate. mai bine ai invata si ai lasa aspectu fizic.

Răspuns utilizator avertizat
| Minaaa a răspuns:

Nu poti scapa de ele in totalitate. laughing Nu stiu de ce te deranjeaza un singur cos. Este ceva firesc si apar la majoritatea persoanelor. Incearca sa aplici doxiciclina direct pe cosul respectiv...chiar da rezultate in cazul meu