| habiusa a întrebat:

Am maine un majorat. mi-am cumparat un corset ca asta:
http://images4.okr.ro/......00_700.jpg
doar ca are bretele si e pe albastru inchis...
si pantofi tot albastru inchis cu tocuri mari inchisi si cu 3 bratele late in fata.
cu ce sa le iau? ar merge o pereche de pantaloni cu talie inalta sau niste colanti cu paiete?

5 răspunsuri:
| lolly_3072 a răspuns:

Nu merg colantii cu paiete in nici un caz pentru ca corsetutl are dantelutza nu? eu zic ca merg cu niste pantaloni cu tali inalta cum ai zis uh.numai sa nu fie negriiii, nu vrei sa pari emo nup?big grin
pupiicii, lollybig grin

| LLLLLLLL a răspuns:

Eu ti-as recomanda o pereche de blugi

| Teddy7139 a răspuns:

Buna. eu as fi ales in locul tau o fusta din 3 straturi mai eleganta sau chiar un stil mai punk. parerea mea e ca o fusta e mult mai potrivita decat pantaloni. sper ca te-am ajutat, funda>?

| Ancky a răspuns:

Nici, nici. niste pantaloni negri pana cu talia joasawinking

| Zuza_6379 a răspuns:

Sunt de acord cu Teddy...batting eyelashes...

o fusta ar fi foarte potrivita.mai ales ce e petrecere.si mai ai tocuri si corset; x[funda:d?]