| Mirabell a întrebat:

Am nevoie de ajutor. Mi-au aparut pe tot corpul niste bubite.La inceput au fost rosii, apoi s-au umflat, s-au spart si am ramas cu niste bubite ca niste lovituri.Peste doua saptamani plec la mare, si as vrea sa stiu cum sa scap de ele, pana atunci.Va rog!

Răspuns Câştigător
| Madalina1455684 a răspuns:

Incearca cu crema de galbenele eu zic ca ti le vindeca.Pentru ca si eu aveam acum nu stiu daca chiar asa da am dat cu crema si se tot trag incetu.

3 răspunsuri:
| arrriadna a răspuns:

Cand am citit intebarea ta prima data imi venea sa te intreb: ai facut varsat de vant sau alta "d-asta"?
Pt ca daca ai ceva in genul si dai cu vreo crema unsuroasa e naspa. Se fol doartinctura mentolata.
Oricum in 2 saptamani se estompeaza de la sine...

Du-te mai la medic dermatolog.nu mai sta asabig grin
unii zic, zic.cu ce sa te dai ca sa iti treaca.
Dar ei iti formeaza doar o idee.
problema. de natura medicala trebuiesc vazute, consultate de doctor:X
mult succes! si insanatosire grabnica:X
oricum, nu cred ca e ceva periculos sau contagios:Xhappy
nu sunt medic:X
te pooop pa:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate fi ceea ce am avut eu numita(purpura)daca te mananca si te si doare locul unde sunt trebuie neaparat sa mergi la un medic nu e de gluma cu asa cevahappyhappyhappy