| alle_7514 a întrebat:

Am nevoie urgent de ajutor! Maine am spectacol [teatru] si intr-o sceneta sunt pur si simplu o tanara in seara de Craciun. Cu ce sa ma imbrac?

3 răspunsuri:
| cotzobel a răspuns:

Cu niste pantaloni negrii si o bluza, sau o rochie/fusta dar mai lunga, nicidecum una scurta, daca e vb de craciun.

| ☼loli☼ a răspuns:

Pune-ti o rochita cu nista cizmulite happy

| alexxaz a răspuns:

Daca esti pur si simplu o tanara imbraca-te cat mai casual, cum iesi tu in oras, dar totusi ia-ti o fusta sau rochie cu cizme ca sa fii mai feminina. Succes si sa nu ai emotii!