| SucDăMere a întrebat:

Am nevoie urgent de ajutor.
Vreau sa comand un inel de pe B&B si habar nu am cum aleg mărimea, ma puteti ajuta?
https://www.bb-shop.ro/bijuterie-bijuterie_argint_colour _stones-81839.html

8 răspunsuri:
| kb9 a răspuns:

Mda, tie iti vine mai rapid inelu, decat imi vine mie telu' comandat de pe eMAG, felicitari, nu am vazut marimea in specificatii si nici nu vin la tine acasa sa-ti masor degetele, iti recomand sa te duci la un magazin FIZIC unde sa poti proba inelele, sau daca inelul e pentru partenera, nu cred ca are degetele mult mai putin-groase ca ale tale.
Oricum niciodata nu am avut incredere in site-uri ca si www.bb-shop.ro www.quickmobile.ro sau bestcadouri.ro

| kb9 a răspuns (pentru kb9):

Si cand am zis "daca e pentru tine sau partenera", pentru tine, daca esti fata sau partenera, daca esti baiat si cumperi inelul asta partenerei tale sau unei cunostinte de sex feminin.

| SucDăMere explică (pentru kb9):

Ma rog, voiam să stiu doar cum selectez mărimea

| kb9 a răspuns:

Ia-i mai bine o bila miscatoare, s-ar bucura, nu trebuie sa-i iei marimea si ui ce ieftin ii: https://www.bestcadouri.ro/......-8370.html

| SucDăMere explică (pentru kb9):

Si unde ti-o livrez? Imi dai o adresa?
Poate cand te joci cu asta iti mai trec glumele expirate si umorul de ****

| SucDăMere explică (pentru kb9):

Ia-i* cumetre, mai usor cu clanta ca te faci de ras, macar fa mișto cum trebuie, sau trebuie sa te învăț

| SucDăMere explică:

Rectific, Nu stiu cum sa selectez marimea

| kb9 a răspuns (pentru SucDăMere):

A, site-ul nu are optiune de selectare a marimii.