| gabitsa a întrebat:

Am o camasa albastra [turcoaz], lunguta, pantofi mov cu capsa si dresuri mov cu dungi albastre si negre. Ar merge de revelion? thinking Please help me :*

Răspuns Câştigător
Stefan
| Stefan a răspuns:

Am sa-ti spun un secret, draga mea daca tie iti place, parerea noastra aproape ca nu conteaza. Sunt sigur ca ai avut mult timp la dispozitie pana ai gasit aceasta vestimentatie care cred ca o sa-ti stea foarte bine.

6 răspunsuri:
| ralucaralu a răspuns:

Nu stiu:albastru cu mov; poate niste pantofi:albastrii, negrii...succes

| inna a răspuns:

Da merge.winking

| CeImbracAzi a răspuns:

Combinatia turcoaz cu mov nu e cea mai fericita...Ambele sunt culori puternice, astfel ca mai indicat sa pastrezi doar una dintre ele, pentru a evidentia acel articol vestimemntar. Insa daca vei decide sa porti si camsa si pantofii, alege un dres negru mat, nu cel colorat- o sa ai o tinuta mult prea incarcata. Uite aici cateva combinatii de tinute care contina culoare turcoaz http://www.ceimbracazi.ro/cu-ce-asortez-hainele-turcoaz/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place la nebunie mov, cu albastru, hmmmm...ar mergebig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu voi combina de revelion movul cu turcoazul. Este un mov mai inchis, nu foarte strident. Am cautat pe Google "turcoaz cu mov" si am dat peste intrebarea tahappy Parerea mea este ca merge.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum sa mearga marolling on the floor