| andreeapuffy a întrebat:

am o pereche de pantofi turcoaz pe care ma gandesc sa ii port de revelion dar nu stiu cu ce alte culori merge turcoazul?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ar merge cu o pereche de pantaloni de tercot negri tip blug stramti jos, o bluzita sau pulover gri alb sau negru si geanta turcoaz cercei tot turcoaz si e perfect aaa si uite aici am ceva ce poate te inspira http://www.TPU.ro/......i-tind-sa/ sper ca te-am ajutat:*

4 răspunsuri:
| aliceXd a răspuns:

Iti recomand cu negru, maro sau bej deschis.

| yvren a răspuns:

Turcoazul merge cel mai bine cu negru :X

| vladimir74 a răspuns:

Negru, alb...

| andreeapuffy explică:

Am deja o pereche de pantaloni scurti negri in sus nu stiam ce sa-mi iau si ce culoare.Multumesc pentru raspunsuri!