| BeHappyAndSmile a întrebat:

Am o geanta din imitatie de piele si s-a murdarit in interior destul de nasol. O pot baga la masina de spalat sau se strica? Cum pot altfel sa o curta?

4 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Nu o baga in masina. ia o carpa si curata-o cu spirt, eu asa fac.

| hamsterita29 a răspuns:

Nu prea as recomanda sa o bagi la masina fiind ca raman urme de zimti. mai bine scoatei in afara dosul daca poti si spalo manual

| iepurascufundita a răspuns:

Pai poti scoate acel material din geanta si o speli foarte usor la dus pui dero pe ea si o speli de mana

| MiruMoon a răspuns:

Cred ca ai putea sa o iei la chiuveta si o speli de mana inauntruwinking.
S-ar putea sa se strice daca o bagi la masina.