| buburuza95 a întrebat:

Am o inaltime de 1, 60 m, ce fel de rochie m-ar avantaja?(funda

Răspuns Câştigător
| Clementin a răspuns:

Ti-as recomanda un model cu dungi verticale. Alungeste optic. Cat despre pantofi, poarta pantofi deschisi (nu botine sau cu curele ). Daca ai si ceva burtica, alege o rochita baby doll, cu talia accentuata, cu o curea gen.

5 răspunsuri:
| Peaches a răspuns:

In cazul in care nu esti durdulie, cred ca ai arata foarte bine intr-o rochie mulata si mai scurta, cam deasupra genunchilor. Dar cred ca ti-ar sta bine si cu platforme si cu o rochita stransa pe bust si larga din talie, cu centura.

| LoriLoL a răspuns:

Aici nu se ia in calcul doar inaltimea..varsta kilogramele forma corpului...

| ZambetDeGheata a răspuns:

Orice fel de rochie. Dar daca iti iei o rochie lunga este obligatoriu sa atinga pamantul

| Laariss a răspuns:

Iti poti lua o rochita draguta pana deasupra genunchilor sau o rochie lunga daca vrei sa pari mai inalta cu ea poti opta pentru o pereche de pantofi cu platforma.

| EllenaElly a răspuns:

O rochie lunga pana in pamant te-ar avantaja pentru ca nu esti foarte inalta si rochia asta te-ar face sa pari mai inalta.