| miLX a întrebat:

Am o intrebare ciudata dar am nevoie de raspunsuri corecte.Am 1 m 63, 57 de kg(scunda si plinuta). Sunt satena,ochii albastrii.Din pacate, nu prea am talie si am picioarele putin masive.Cum as putea oare sa imi ascund defectele astea.Chiar am nevoie de ajutor!

1 răspuns:
| michael5813 a răspuns:

Hmm...eu in locul tau as fi mentionat si varsta. daca ai mai putin de 14 ani nu ar trebui sa te sperii dar chiar si dupa varsta asta corpul merge prelucrat fara nici o problema! asa ca : sport si miscare cat mai multa si desigur alimentatie sanatoasa! hai pa si sa te faci frumoasa cum vrei tu!