| anonimaalee29 a întrebat:

Am o intrebare destul de ciudata dupa ce imi spal sutienul, in masina de spalat evident, ramane o linie orizontala fix in mijlocul cupei si se vede urat cand port o bluza mulata. Precizez ca este cu push up. Ce pot sa fac sa nu mai apara acea linie dupa spalare? Nu pot sa il calc, am incercat

2 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Încearcă sa ii scoți sarma aceea, dacă are.

| devilshelp a răspuns:

Cumpara-ti altul, nu mai ai ce sa faci. E buretele uzat. Poti incerca sa il aranjezi cu mana sau sa ii faci o mica gaurica materialului prin care sa aranjezi buretele