| Iuliana220699 a întrebat:

Buna, am si eu o intrebare. Masina mea de spalat rufe timp de vreo 2 zile avea un zgomot de parca ar fi prins ceva la cuva doar cand storcea. Precizez ca am cautat si unde se pot strange rezidurile dar nu era nimic acolo. Azi cand am încercat sa ii dau drumul sa ii fac o spalare goala a inceput sa mearga a tras apa, apoi am realizat ca nu mai merge. Am incercat sa o aprind din nou dar nu mai merge. Parca nu mai poate trage apa. Ce poate fi? Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Scoate-o din priza si bag-o iar si mai incearca sa o pornesti.

| Iuliana220699 explică (pentru darrio2007):

Am scos-o din priza, am repornit-o si a tras apa si cand sa înceapă sa se roteasca cuva, nu mai se roteste.

| darrio2007 a răspuns (pentru Iuliana220699):

E blocata. Trebuie dusa la reparat.