| AniAnonimul a întrebat:

Am o întrebare:
Eu ca băiat ma excit când vad o fata ca poarta dresuri și tocuri este ceva ok?
Înseamnă că am fetish la dresuri și la tocuri? Vreau răspuns doar de la fete va rog!

6 răspunsuri:
| DaFrateEuSunt a răspuns:

Incel

Răspuns utilizator avertizat
| VoidEternal a răspuns:

Daca ești pe strada, mergi la muncă și vezi o fată în tocuri și fusta dar tipa își vede de treabă și e perfect decentă, atunci da, e un fetish.
Daca te excita dresurile când cineva le poarta într-un cadru intim când urmează ceva acțiune atunci e doar o preferință.

In ambele cazuri e ceva normal atâta timp cât îți păstrezi autocontrolul și nu o iei pe ulei.

| RAY a răspuns:

E normal sa te exicte sexul opus, majoritatea fetelor sunt frumoase, și mintal poți avea executare sau pe anumite părți, e normal

| RAY a răspuns (pentru DaFrateEuSunt):

Ce vina au ca asa sau născut? Gândiți când scrieți

| Lukasssz a răspuns:

E ok frate.Keep nutting!