| Vader_Odin_1996 a întrebat:

Salut TPU. Sunt baiat, am 17 ani si am un fetish cu dresuri. Rareori cand eram singur acasa purtam dresurile mamei si ma simteam foarte bine si confortabil. Cum as putea sa ii spun ca vreau sa port dresuri? ( in casa doar, afara nu cred ca am inca curajul de a le purta)

13 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Spune-i sa mearga cu tine la un psiholog.

| Violleta2022 a răspuns:

Aceasta este deviatie de comportament.
Ai mare grija ca poti sa aluneci spre travestiti si homosexuali.
Mama ta va afla curand, pentru ca fiecare femeie isi cunoaste lucurile si observa cand cine umbla la ele.
Ideal este sa ai bun simt si sa-i spui tu, pana nu ajunge ea sa faca scandal.

| Vader_Odin_1996 explică (pentru Violleta2022):

Nu a aflat de ani buni?

| Violleta2022 a răspuns (pentru Vader_Odin_1996):

In cazul asta, probabil ca stie, dar ii este rusine sa abordeze subicetul atat de delicat, care este intr-adevar, legat de sexualitate.

| Vader_Odin_1996 explică (pentru Violleta2022):

Nu stie ca sigur mi-ar fi spus, o cunosc eu. Dar ce legatura au dresurile cu sexualitatea?

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ai putea să nu îi spui.

| 1997onur a răspuns:

Bro nu-i normal asa ceva nici bine deloc vorbeste cu mama ta si spune-i ce faci poate te ajuta cu ceva alt sfat chiar nu stiu sincer.

| MaryMaria333 a răspuns:

Primul lucru, ce vreau eu sa te intreb, tu ai înclinație spre homosexualitate, spre a fi trans etc? Sau pentru simplul fapt că iti place că's confortabile?

| Vader_Odin_1996 explică (pentru MaryMaria333):

Nu are nicio legatura cu sexualitatea. E doar un fetish

| Vader_Odin_1996 explică (pentru MaryMaria333):

Imi plac foarte mult si fete la dres. Cand vad o tipa purtandu-le ma concentrez numai pe picioarele ei

| darrio2007 a răspuns (pentru Vader_Odin_1996):

Cred ca inca esti imatur chiar daca ai 17 ani. Acum 4 ani nu stiai cum sa te masturbezi si murdăreai canapeaua.

| MaryMaria333 a răspuns (pentru Vader_Odin_1996):

Faci cum simți, e alegerea ta. Si eu am mai văzut la rockeri sau la alte vedete de-astea mai șmechere care își fac din dresuri mănuși ))

| denidenisa2139 a răspuns:

Wow,bro,nice...Spune-i mamei tale ca iti plac dresurile. Daca faci parte din LGBTQ spune-i asta, o sa fie cel mai important pas din viata ta in legatura cu prietenia ta cu a ta mama=) Iti tin pumnii