| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare pentru cele care merg la pensat la salon pentru a va da forma, eu am sprancenele cam inegale, mai rare si una e mai sus decat cealalta. Doresc sa-mi dea o forma cu creionul, dar la salon se poate repara inegalitatea, sa fie sprancenele de acelasi nivel? Si voi va creionati sprancenele in fiecare zi pentru a patra forma de la salon? Va pot invata si cele la care mergeti?

1 răspuns:
| LoriLoL a răspuns:

Depinde de cosmeticiana.la mine fetele vin cu drag oricand.atunci cand spranceana este mai jos/sus este mai dificil de reparat dar nu imposibil.mai degraba vopseste-le.