| Ely3434 a întrebat:

:* Am avut sprancene foarte groase si m-a pensat o matusa ( mi-a dat o forma rotunda) si in timp, sprancenele mele au ajuns inegale ( eu le-am pensat). Le-am lasat sa creasca in jur de o luna, si o le mai las putin. Vreau sa ma duc la salon sa-mi dea o forma. Cred ca o sa-mi dea o forma arcuita. Eu as vrea o forma cat mai naturala si sa nu fac reclama la nike. Ar trebui sa-i spun ca le vreau cat mai naturale? Dau fundita :*

Răspuns Câştigător
| BiancaMks a răspuns:

Eu spun că să mergi la salon e cea mai buna alegere si da poti sa-i spui, cea care se va ocupa de tine probabil te va intreba si asta, daca nu ii poti spune tu puppy dog eyes

4 răspunsuri:
| dana12848 a răspuns:

Cum bai sa ai forma rotunda la sprancene? laughing)

| Ely3434 explică (pentru dana12848):

Fetita te doare capul? laughing) Nu ai de cine sa te iei? Vezi ca sunt o gramada de actrite cu forma rotunda la sprancene. Fiecare cu forma fetei lui si forma sprancenelor care ii sta bine.

| dana12848 a răspuns (pentru Ely3434):

Da ai vreo problema de tine imi place laughing) cum in pla mea forma rotunda la sparcene matusata si cu tine .....sunteti 2 duse laughing

| Ely3434 explică (pentru dana12848):

Fiecare cu parerea lui :p