| dasda a întrebat:

Am o maree problemacryingcrying. In curand voi pleca la mare.Am nevoie de niste sugestii cu ce sa ma imbrac.Eu prefer dungile.
Vreau sa fiu cat mai naturala, dar in acelasi timp si cocheta.Am cateva stiluri personalizate dar mai am nevoie de ideei.Va rog frumos urgent!

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| lollitha a răspuns:

Idem roxx
eu doar ce mi-am luat o rochita -stil maritim cu un bolero la fel
iti spun sincer ca sunt ff frumoase
Si poti purta sandalute
albe...sau negrehappy
Succes!:*

| Rox_3754 a răspuns:

Păi mai ales dat fiind faptul că mergi la mare, te sfătuiesc sa optezi pentru stilul maritim, sunt o mulţime de rochiţe, fustiţe, topuri etc. superbe! Sunt la mare căutare. Have fun!

| dasda explică:

Va multumesc anticipatbig grin Sfaturile voastre chiar m-au ajutat. Acum pot sa-mi fac bagajul mult mai usor.winking