| Rose_2860 a întrebat:

Am o oja neagra de vreo 2 ani. Oare o mai pot folosi sau a expirat?

8 răspunsuri:
| Anemona a răspuns:

E expirata si nu merge sa o intanzi foarte bine. Dar, poti adauga acetona sa o mai inmoitongue. oricum o oja e 4 lei mai bine iei una noua si nu te chinuiwinking

| Winniee a răspuns:

Este expirata. Cel putin mie asa mi se intampla.happy
Uite ceva pentru. tine:
Oja sidefata
Shine Tech
Deborah Milano
21 lei
Sunt bune

| AnaEindragostita a răspuns:

Expirat.laughing nu,,,, pot sa o folosesti de sigur doar nu o manacilaughing

| deeeeeebora a răspuns:

Eu cred ca da

| karina_6315 a răspuns:

1 de ce nu iei alta?
2 pune un pic de acetona in ea
3 daca crezi ca totusi e expirata aplica mai intai un lac de unghii transparentwinking

| karra a răspuns:

Nu cred ca s-a invechit dar daca totusi s-a intarit adauga cateva picaturi de acetona in dansa si agita, o sa iasa o oja mult mai lichida la fel ca in prima ziwinking

| francesca a răspuns:

Probabil s-a intarit. daca nu, oricum nu va arata prea bine pe unghie.cumpara-ti alta!happy

| cosmic_ray a răspuns:

Daca e expirata nu-ti face nici un rau.doar ca nu mai e buna pentru ca nu se mai intinde pe unghii la fel ca una noua. dar hei...stii cat au stat in magazine pe raft inainte sa le cumperi tu?