Întrebare recomandată | djdani2010 a întrebat:

|Am o pereche de cercei.
Cum imi dau seama ca sunt din tinichea?
Sunt albi, foarte usori.
Oare sunt din inox?

Răspuns Câştigător
| Badea_Raresh_Gabriel_1993 a răspuns:

Vezi daca au stanta pe ei ma refer la argint, daca nu din cate stiu baga-i in otet si daca isi schimba culoarea sunt tinichea

3 răspunsuri:
| djdani2010 explică:

Cerceii sunt din tinichea, sau inegrit cand i-am scot din otet.

| ingerulpazitor a răspuns:

Buna!
Bagai in apa si lasa la uscat! Daca se ruginesc un pic inseamna ca sunt de tinichea!
Pa Pa!

| Deeyutzyka a răspuns:

Deci uitate daca au gramaju pe ei ca trebuie sa scrie mic happy unde il inchizi de obicei acolo se afla si daca au inseamna ca sunt din argint nu conteaza ca sunt usori sau nu ca asa sunt cerceii...