| mihaiel4ik a întrebat:

Am o pereche de ochelari care mi`s largi... nusti`ti cum as putea sa-i fac mai strinsi?

Răspuns Câştigător
| IngerAlb a răspuns:

Pai te poti duce la un magazin unde se vand ochelari(de soare, de vedere, nu conteaza) si spui sa-ti stranga ochelarii. Sper ca te-am putut ajuta.:*

3 răspunsuri:
| wertori a răspuns:

Strangi surubele alea mici din parti cu o surubelnita, daca n-ai cere cuiva.

| Corina a răspuns:

Mergi la orice optica medicala si ti se va rezolva problema pe loc.

| Vasilica98 a răspuns:

Pai mergi in locul de unde ti-ai luat si tii strange ( daca sunt de vedere )