| christina94 a întrebat:

Am o pereche de pantaloni scurti gen http://styletips101.com/wp-content/uploads/2010/08/rippe d-jean-shorts.jpg. Intrebarea mea este, daca vreau sa ii port cu dres, ce culoare sa aiba dresul? Si cu ce as purta acesti pantaloni? :). Multumesc! :* ( sunt in pana de idei >:" )

4 răspunsuri:
| EmaEmax a răspuns:

Daca vrei un stil mai rock,incearca un dres negru mat si eventual taiat,tenesi negrii (merg si cei colorati) si un tricou negru cu imprimeuri. daca vrei un stil mai colorat, mai vesel poarta un dres colorat, tenesi colorati si un tricou care sa se asorteze cu tenesii happy

| Helper004 a răspuns:

Buna!:* Poti sa incerci dres roz sau mov si cu bascheti colorati daca vreai sa fi ceva mai colorata(mie asa imi placebig grin). Daca nu vrei poti sa incerci dres negru si tenesi sau basheti albi cu botul negru sau invershappy fundita?:*

| SalutTpu a răspuns:

Deci imi plac mult (scuze dar trebuia sa o spun laughing big grin sunt foarte frumosi). Eu in locul tau i-as purta fara nimic. Cred ca si un dres negru ar da bine thinking
Ai putea sa ii porti cu tenisi/tenesi(eu una sunt derutata si acum cu cuvantul asta laughing )... aproape toate prietenele mele asa i-ar purta (si eu la fel whistling )
Oricum sunt frumosi indiferent cu ce i-ai asorta. Sa ii porti sanatoasa