| Ирина19 a întrebat:

Vreau sa-mi iau o geaca de primavara, cam asa gen http://hainetari.com/wp-content/uploads/2010/11/geci_pie le_dama.jpg Intrebarea mea este:Ce culoare sa aleg? Neagra sau gri? Gri-n-am gasit, am vazut mai multe de astea negre, dar oricum care culoare ar fi mai faina?

Mersi!

Răspuns Câştigător
| Lacoste a răspuns:

O geaca gri ar arata mult mai bine.Sau incearca una albastru inchis :*.am si eu o geaca neagra de piele, dar cand ma imbrac cu ea arat ca o rockerita, desi am parul saten deschis si pielea alba.eu mi-am cumparat pentru primavara o geaca de culoarea mustarului si vreau sa-mi mai iau un sacouas negru cu cordon si nasturi. sper ca te-am ajutat

5 răspunsuri:
| Nicolelenaa a răspuns:

Gri. :X

Negrul e prea clasic si iti da o tenta de rocker sasu motociclist. (mai ales ca e din piele)

| ruxi a răspuns:

Cele negre iti dau un aer de rockarita, arat foarte bine cu niste bluzi negrii sau albi.
cele gri poti sa le asortezi usorhappy

| no1cares a răspuns:

Negre cu siguranta
se poate lua cu colanti, bluza mai lunga si o curea
si niste cizme

| LavricAlexandra a răspuns:

Negri pentru ca sunt la moda si sunt super a si adauga si niste cizme lungi albe

| LavricAlexandra a răspuns:

Pai nergri pentru ca sunt la moda si arata super a si adauga niste cizme lungi si albe