| 1997true a întrebat:

Am o pereche de pantofi de piele intoarsa pe maro si nu stiu cu ce sa-i asortez. Sa folosesc blugi, ce camasa(culoare) sa flosesc ce sacou(culoare)?

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sarut mina! Pantofiorii tăi au tocuri? Poti pune niste poze? Multumim mult.

| SkyPilot a răspuns:

As zice ca nu prea merg cu blugii.

| Andreea_Floroian_2001 a răspuns:

Blugi mai inchisi la culoare, camasa alba sau neagra, sacou alb sau maro, poate negru. Cu placere!

| Tarra632 a răspuns:

Depinde...Daca,de exemplu,sunt niste stiletto,s-ar vedea frumos cu niste blue jeans care pot fi skinny sau boyfriend, si cu o camasa larga, alba, iar ca accesorii-un ceas si niste cercei micuti-ar fi perfecte.O alta combinatie ar fi, niste blue jeans skinny si o camasa roz cu nuante ca cele ale piersicului pe care sa o strangi la mijloc cu ceva.Pe deasupra camasii, iti poti lua un pulover deschis, de culoare maro care sa fie crosetat.