| Ciprian1994 a întrebat:

Sunt clasa a 12-a si pentru banchet ar merge: o pereche de pantofi negrii(cu piele intoarsa), blugi mai eleganti albi sau bej, camasa(o camasa in patratele rosu cu alb) si un sacou negrubig grin.

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Presupun ca esti baiat asa ca uita de sfaturile date de atotstiutoarele dinainte si pune mana si te imbraca intr un costum elegant. In blugi si camasa cu patratele te duci la mall in weekend

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca pentru banchet ar fi mai potrivit o tinuta eleganta... Gen o rochita si niste pantofi cu toc happy

| Ciprian1994 explică (pentru anonim_4396):

Am uitat sa spun ca sunt baiatlaughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ciprian1994):

Scuze big grin dar chiar nu mi-am dat seama... laughing

| zozoMik a răspuns:

Dathinking
Adoptand stilul casual, poti fi si destul de eleganta si totusi nu la fel de monotona.Pt ca in general sa fim sinceri zici banchet zici rochii si fandosismelaughing)
Eu spun ca o sa fii ok...nu exagera cu make-up` ul...stai tot in zona clasic, nude, si ai grija si cu parul, sa nu fie foarte elegant si de preferinta desprins si spun eu ca o sa fie ok.