| blairelovesmusic a întrebat:

Am o pereche de tenisi Vans cu patrate negre si bej si nu stiu cu ce se pot asorta...Help.

Răspuns Câştigător
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Merg la orice, de la pantaloni lungi la fuste. Ti-as recomanda ca hainele sa fie mai simple, fara prea multe modele sau chiar deloc.

4 răspunsuri:
| SingleForOne a răspuns:

Mergi pe alb, gri, bej, și galben.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fusta neagra tricou gri, blugi negrii, pantaloni scurti albi sau gri

| aleee5262 a răspuns:

Blugii negrii sau albastrii deschis si un tricou. Vansii merg si cu fuste sau daca te imvraci sport, pantaloni sport scurti si un tricou. Uita te pe pinterest la outfit uri

| Silike a răspuns:

Salut, poti sa iti asortezi daca ai cu : 1) cămașa alba descheiata complet pe dedesubt un maieu negru / tricou negru (ceva culoare închisă) pantaloni de blugi mai largi deci nu stramti de culoare albaștri
2) un top drăguț, pataloni mai largi negri
la asta m-am gândit eu in momentul de față, teniși aceia merg cu culorile negru, bej, alb, gri, verde inchis
sper ca e ok raspunsul... sa ii porti cu plăcere!