| georgianaelena12 a întrebat:

Am o problema cu cosurile. Ce ma sfatuiti in afara de creme si produse cosmetice?

Răspuns Câştigător
| Petronela a răspuns:

Cumpara de la farmacie Zineryt,e foarte bun si se vad rezultatele dupa cateva zile.Ti-l recomand fundita?

10 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Zineryt - este solutie aproape miraculoasa! thumbs up Da un rezultat pozitiv in 99% din cazuri. Ti-l recomand cu incredere. In mod normal, daca respecti tratamentul, intr-o luna vei avea o fata curata, perfecta. Succes! peace sign winking

| Malvina24 a răspuns:

Mie imi place mult acest site(e util) ti-l recomand si tie:

http://www.informatiamedicala.ro/......ea-34.html

Janina
| Janina a răspuns:

Sa iti curati fata in fiecare seara, si sa incerci pe cat posibil sa nu pui mainile pe fata.
e o lotiune la magazin (cam la oricare magazin) se numeste Lara, curata f bine fata si nu este deloc scump, in jur de 4 lei.

GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Sincer îţi sugerez să mergi la dermatolog. Poate ai o acnee juvenilă datorată pubertăţii. Dacă mergi la dermatolog îţi va da ceva ce să-ţi rezolve problemele, nu lua după ce auzi! Baftă!

| hadasan a răspuns:

Poti incerca cu lamaie

| Demo8k a răspuns:

Fosta mea prietena a fost la un dermatolog bun si i-a prescris anticonceptionale. si pot sa spun ca a avut un efect foarte bun.

| Mirii (:. a răspuns:

Zynerit. E foarte bun si il gasesti la farmacie.Iti pui de 2 ori pe zi.

| AnaigroeG a răspuns:

Faina de porumb happy

Da-te cu ea pe fata si stai vreo 10 minute
Cosurile se vor usca
Incerca sa faci asta in fiecare zi

La mine a mers.au mai disparut din ele
Sper sa mearga si la tine thinking big grin

Succes! happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti pregati masti cu argila(gasesti in orice hipermarket)ori cu aspirina(zdrobesti aspirina intre doua linguri pui o picatura de apa peste si apoi te ajuti de un betisor de ureche pentru a pune pasta rezultata peste cos. astepti sa se usuce, cureti cu apa calduta si dai apoi pentru hidratare cu putina crema de preferat pentru ten gras)mai e si mibazomul care este super bun.il gasesti la farmacia veterinara, ieftin si eficienttongue succes!happy

| BuBu_7744 a răspuns:

Skinoren, e o crema f buna, si o aplici numai pe cos, nu pe toata fata. Dar e cam scumpa... daca ai puncte negre, nu o folosi deoarece nu prea da rezultate.pentru cosurile negre, sunt bune cremele de la niveea!