| Luminaa a întrebat:

De unde pot sa imi comand produse cosmetice online, in afara de Avon? Multumesc funda kiss

Răspuns Câştigător
| Danamadalina a răspuns:

Www.produsecosmetice.ro Se gaseste o mare varietate de brand-uri :)

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Lady's si Orfline.
O zi buna! happy

| AdrianaSava a răspuns:

Poti comanda produse avon direct din magazinul meu online: www.avon.ro/magazin/avonbrasovoffice

| anadark84 a răspuns:

Yves-rocher.ro

| evakara a răspuns:

Poti comanda din multe locuri.
La ultima mea comanda am cumparat cosmetice organice de la BioBoutique
http://www.bio-boutique.ro

| anapana a răspuns:

Buna,
Incearca www.cristinnecosmetics.ro
Au produse cosmetice cu extracte din plante, sapunuri handmade cu uleiuri esentiale si lumanari decorative.