| ianians a întrebat:

Am o problema. M-am vopsit cu o vopsea fara amoniac palette color&gloss, si mi-a iesit o nuanta mult mai inchisa decat cea din catalog.
Era o nuanta de ciocolatiu mediu, ciocolata fierbine se numea nuanta. Si a iesit aproape negru.sad
Ce sa fac sa iasa culoarea mai repede din par este prea inchisaaaa.
Parul meu inainte era o nuantza de caramel-ciocolatiu deschis..si am vrut sa fiu mai inchisa, da nu negru.
am nevoie de un sfat

1 răspuns:
| deea_6558 a răspuns:

Nu ai ce sa faci...trebuie sa iti cumperi decolorant..si apoi te vopsesti din nou, dar sa folosesti vopsea cu amoniac.