| AmIraPrinceSs a întrebat:

Am o rochita rosie un pic peste genunchi, ca un fel de tutu la ea oare s-ar potrivi o pereche de ciorapi plasa?
Mi-e teama ca o sa arat sluty imbracata asa.
Funda :*:X

4 răspunsuri:
| chocolate27 a răspuns:

Parerea mea e ca ciorapii plasa sunt facuti special pentru a arata ca o t***a.Deci.nu te sfatuiesc sa faci combinatia asta happy

| Ramooon a răspuns:

Acum depinde unde vrei sa mergi cu ea, insa sa stii ca nu prea se mai poarta ciorapi plasa, incearca cu o pereche de colanti, sunt omniprezenti in sezonul asta. sau daca nu un dres obisnuit de culoarea pieli.

| AmIraPrinceSs explică:

Pt un botez.big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu o sa arati deloc urat happy depinde de ciorapi, sa fie negri. sau stiu eu big grin
succes, ai grija de tine!:* si cred ca e frumoasa rochia love struck rosu pune mult in valoare femeile big grin
:*