| Cleopatra_5290 a întrebat:

Credeti ca ar arata urat daca mi-as lua la o rochita o pereche de ciorapi lungi stralucitori (daca stiti cum zic) si pantofi decupati? sau sa nu imi iau ciorapi?

5 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Ciorapi aia nu au ce cauta acolo laughing nu merge rochita cu ciorapi...mai bine nu iti iei ciorapi.

| Cleopatra_5290 explică (pentru OnuOnulică):

Pai am un majorat pe 18 laughing si nu stiu ca eu ma invinetesc repede de la frig pe picioare..si nu stiu cum sa fac.

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Daca sunt ciorapi din astia, atunci da, poti sa porti, mie imi place cum arata.
http://askher.ro/......nchi-3.jpg

| ღஜღpikapikaღஜღ a răspuns:

laughing
Iti iei ce-ti place, nu ce le plac altor persoane. Daca iti plac ciorapii aia, si ti se pare sa-ti sta bine, atunci fa-o! Nu te gandi, doar fa-o!

Funda?

| AdorDresurile a răspuns:

Daaaa, am incercat si eu si e minunat