| anonim_4396 a întrebat:

Am observat ca parca e o moda ca sprancenele sa nu mai fie egale happy Am observat ca majoritatea ba au una intr-un fel si pe cealalta in alt fel happy

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu e moda, pur si simplu sprancenele nu sunt egale iar femeile se adapteaza.

| Violleta2022 a răspuns:

Asta este forma sprancenelor de la mama natura, un pic diferite una de cealalta, la unele fete.
Iar cand ne pensam, o facem dupa forma lor naturala, de aceea ies un pic diferite.

| Dumbi a răspuns:

Tie iti place sa fii un clown? Mie nu.

| Diance a răspuns:

Este oarecum o moda. S-au inspirat de la Cara Delevingne =3