| TudorX7 a întrebat:

Stii noua moda cu sprancenele taiate, ele se mai regenereaza?

5 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Da, cresc la loc dupa ceva timp.

| VisezCuOchiiDeschisi a răspuns:

Stiu doar vechea moda cu sprancenele taiate laughing Nu face asta

| OldSoul a răspuns:

Nu stiu cat e de noua aceasta moda, in zona mea e destul de veche, am avut uni amici cu sprancenele "taiate" si da, se regenereaza, dar destul de greu.

| PedoBarbie a răspuns:

Regenerează înseamnă altceva adică că la unele specii de animale cresc membrele la loc după ce au fost tăiate. Da, cresc la loc.

| Mimus a răspuns:

Nu am incercat si nici nu stiu pe cineva care a incercat, dar ar trebui sa se regenereze lent.