| SadSoul0 a întrebat:

Am ochii caprui cu putin verzui.Cum as putea sa mi-i fac in mod natural ochii complet verzi, fara operatii sau alte prostii? Credeti-ma....imi doresc mult de tot sa ii am verzi sau albastri.Dau funda

6 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Nu ai cum, bucură-te cu ce te-a înzestrat mama natura și îți poți pune ochii în valoare printr-un mă machiaj. Daca vrei albăstrii ori verzi îți poți cumpăra lentile de contact cosmetice abia după ce le probezi la o farmacie doar daca ochii tai accepta un corp străin. Doar așa îți poți schimba culoarea ochilor.

| Adry05 a răspuns:

Nu exista, altfel de ce ar mai exista operatii? Gandeste si tu un pic.

| Mihhhhhhhh a răspuns:

Ca sa ai ochii verzi ar trebui sa te machiezi in fiecare zi pe la ochi cu mov. Mov și iarăși mov. Va da impresia de ochi verzi superbi. La fel am și eu ochii și mereu când folosesc mov toată lumea îmi spune ca am ochii verzi.

| Rihhana1 a răspuns:

Nu ai cum inseamna ca ii ai schimbatori, ar trebui sa te bucuri ai niste ochi speciali.

| Claxon987 a răspuns:

Nu exista asa ceva, depinde de cum bate lumina soarelui. In afara de lentile de contact care sunt inconfortabile si nu merita, nu exista altceva. Dar ochii pot fi frumosi si daca nu sunt albastri sau verzi, deci bucura te ca vezi bine cu ei. Ochii albastri sunt de fapt o mutatie genetica si se degradeaza si mai repede, poate te incurajeaza cu ceva, nu vrei sa fii o ciudatenie a naturii happy ai ochi frumosi sunt sigura

| Laila12Izabela a răspuns:

Nu ai cum.Si ai mei sunt caprui, iar când sunt nervoasă se fac negri, iar când sunt vesela, sunt verzi.Nu iti poti schimba culoarea decât prin operatie. Cumpara-ti lentile daca vrei o culoare diferită. Eu ma bucur, ca ochii mei sunt schimbatori, ma face diferită.