| petru999 a întrebat:

Daca s-ar putea da ochii albastri sau verzi in schimbul ochilor caprui i ati da?
De ce funda?

6 răspunsuri:
| ionutzul31 a răspuns:

Vezi tu...la mine treaba e cam ciudata.Am si verde(40%) si albastru(40%) si putin caprui (20%) in fiecare ochi.E de-a dreptul incredibil ce vezi in ochii mei daca stai sa ii studiezi asa ca nu i-as da pe nimic laughing

| Giulia97Anna a răspuns:

Nu,au si ei ceva frumos, ai mei sunt caprui inchisi, aproape negrii

Răspuns utilizator avertizat
| Patricia96 a răspuns:

Nu i-as da happyimi plac ochii mei, tu?

| petru999 explică (pentru Patricia96):

Imi plac foarte mult daca is deschisi, off ce rau imi pare ca am ochii caprui crying
!

| Patricia96 a răspuns (pentru petru999):

Ooffflaughing