Întrebare recomandată | Alllllexandra a întrebat:

Am ochii verzi spre caprui si tenul alb.Ce culoare ar fi cea mai potrivita pentru parul meu? Stiti voi, astfel in cat sa'mi scoata tenul si ochii in evidenta.Multumesc anticipat!^.^

6 răspunsuri:
| BruneTTe a răspuns:

Esti candidata perfecta (ten alb si ochi verzi) pentru un roscat deschis.
Gen: https://www.google.ro/......ps?/search (mi se pare superba culoarea, nu e nici prea puternica, nici prea plictisitoare).
Sau, daca esti dispusa sa te vopsesti, un roscat-rosu deschis ti-ar sta poate cel mai bine. Sper sa te ajute.

| irina20 a răspuns:

Ciocolatiu.

| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.
Cred că ţi-ar sta bine dacă te-ai vopsi un blond mai închis sau castaniu.
Pa-pa.

| InnocentSίn a răspuns:

O culoare castanie mai inchisa as zice eu, uite'asa :
http://www.google.ro/......tp?/imgres
Bafta! :-*

| LauraEU a răspuns:

Saten inchis sau brunet sa portocaliu :3

| Sss99 a răspuns:

Si eu am tenul deschis si ochii verzi, si m.am vopsit un blond mai inchis. si folosesc sampon nuantator cu reflexe grii. se vede super. dar ma tenteaza sa ma fac un saten sau un rosca spre blond :*. pupici