| Sara2 a întrebat:

Am parul aproape de fund, e trecut de brau in orice caz, se merita sa ma tund bob lung? gen asa http://www.google.ro/......tp?/imgres r:8, s:43&tx=30&ty=36

5 răspunsuri:
| annkaa a răspuns:

Daca tie iti place eu cred ca merita, dar iti garantez ca o regreti fff mult, daca tot vrei sa te tunzi sa faci o schimbare tunde-te putin nu chiar atatstraight facemai ales dai au un par asemenea cum ai zisbig grin:X:X:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Heyla,Blue! kiss
Tunsoarea pe care ti-o doresti este draguta,imi place. Depinde si de forma fetei tale si daca tu crezi ca te-ar prinde. thinking Poate ca ar fi bine venita si o schimbare de look thinking Cu siguranta nu ti-ai schimbat tunsoarea prea des odata ce ai parul atat de lung. Mai ales,daca parul tau creste repede,eu zic sa incerci.;-)
Si in plus,noi, femeile, suntem frumoase cu oooorice tunsoare! day dreaming
Take care, honey! kiss
♥-Marmelade-♥

| ch0c0latemix a răspuns:

Nuuuu...poti sa te tunzi dar mi-ar fi mila sa tau atat de mult din el.macar lasa-l pana sub sanibig grin bafta!

| Deniix260 a răspuns:

Eu personal prefer parul lung intotdeauna am considerat ca ai mai multe variante sa-l aranjezi atat timp cat e lung.imi placce bob`ul lung si eu am vurt sa il incerc...dar iti pot spune ca nu arata deloc bine daca nu ii mereu intins. eu din aces motiv am renuntat. acum depinde. succes :*
P.s: nu il tunde... poate o sa regreti.

| chryshy a răspuns:

Nu merita.