| XLittleGirlX a întrebat:

Heii TPU! Cine este tunsa ca Cristina Ciobanasu adica asa?
http://www.google.ro/......tp?/imgres r:10, s:63
Cine este tunsa ca ea as vrea si eu poza sa vad cum va sta pentru ca as vrea si eu sa ma tund ca ea!
Funda+Vot cine imi da o poza sa vad cum ii sta!

4 răspunsuri:
| blondutzata a răspuns:

Da m-am tuns acum mult timp dar nu am poze dar sa stiii eram foarte atragatoare laughing) sincer chiar imi statea majoritate imi spuneaca arat bine

| LikeABossBaby a răspuns:

Buna! Daca iti doresti aceasta frizura si ai parul drept du-te ca un coafor si arata-i frizeritei poza si asa vei obtine aceastra tunsoare! Bafta!

| JoAnne9 a răspuns:

Mie mi se pare un breton oribil, pocit.

| littlemixer a răspuns:

Eu am fost tunsa asa dar am parul oundulat si nu imi statea, doar daca mi.l indreptam cu placa