| aproapeliniște a întrebat:

Am parul cam pana la mijlocul spatelui si as vrea sa-l tund " bob lung" dar n-am destul tupeu s-o fac. Nici nu stiu care ar trebui sa fie intrebarealaughing. O fac sau n-o fac?

9 răspunsuri:
| christina94 a răspuns:

Eu iti spun sa nu te tunzi happy. O sa te plictisesti de bob. plus ca nu prea ai multe moduri de coafare a parului. find tuns bob. Dar daca vrei neaparat. tunde-te. sa nu iti para rau dupawinking. bafta :**

| ღNameღ a răspuns:

Si eu spun aici ce simt uneori fara sa fie intrebarilaughing
Eu nu las tunde sincer...il ai lung si frumos, tundel la varfuri, fal in scari, fa-ti o tunsoare mai ciudata...dar sincer eu nu las tunde.
Nu vreau sa te descurajez dar ai un par superb, pastreazati-l daca e lung...o sa iti para rau dupa el. Si eu am avut un par pana la fund sau trecut de fund pe la 10 ani, si l-am tuns pentru ca imi era greu cu el.
Daca te gandesti logic:
Pentru frumusete: Lasal lung
Pentru usurinta(sa il intretii mai usor): tunde-l
PaPa:*

| deiutaza45 a răspuns:

Buna intra pe http://www.divahair.ro/coaforvirtual/ si sa vezi daca iti place cum iti sta sper ca te-am ajutat papa pup

| venusdoom a răspuns:

De ce nu? aceasta e intrebarealaughing. oricum o sa ti creasca parul la loc daca nu ti place.

| X3YONUT3X a răspuns:

Da
big grin
da da da da da da da da da da da da da da

| Genela a răspuns:

Atata timp cat parul tau este cret dupa cateva zile nu se va mai aranja frumos, dar daca ai parul drept de ce sa nu o faci?
Succes!

| aproapeliniște explică:

Multumesc,dragilor. big hug Imi e cam greu sa ma hotarasc ce fac cu fundita aia.laughing

| angelinaa a răspuns:

Parul creste.nu ai de ce sa iti fie teama

| nedelea a răspuns:

Nuu