| SweeTLemon a întrebat:

Am parul cret si nu stiu ce sampon sa mai folosesc.Inainte foloseam de la nivea pentru par cret dar acum nu mai este sad voi ce sampon folositi pentru parul cret?

Răspuns Câştigător
Janina
| Janina a răspuns:

Folosesc elseve sau pantene si mereu masca de la kallos.

de curand am descoperit sprazul de par de la Gliss happy am niste bucle superbe si nu mi se mai incurca parul!

4 răspunsuri:
| MissCamelia a răspuns:

Pantene

| Criiss16 a răspuns:

Eu folosesc samponul TRESemmé. Si pe langa, mai folosesc masca TRESemmé. Mie mi se pare ff bun.Si face parul chiar foarte moale.:X

Salutari!happy

Răspuns utilizator avertizat