| nikolettta a întrebat:

Fetelor (cele care aveti parul cret) cu sampon va spalati pe cap? Folositi un sampon special care sa va defineasca buclele sau va spalati cu un sampon normal?
Multumesc

1 răspuns:
| Ivonaa a răspuns:

Bună! Eu nu sunt creață dar sunt destul de ondulată. Folosesc șamponul de la Pantene, unul normal dar singurul cu care părul meu se înțelege, iar dacă vrei ceva care să-ți definească buclele încearcă o mască sau produs anume care se aplică după șampon. Eu folosesc un balsam de la Yves Rocher pentru definirea buclelor, dar sunt sigură că se găsesc poduse asemănătoare și în alte magazine. Sper că te-am ajutat!