| bibuu a întrebat:

Am parul drept, mediu si slab. Ce tratament sa folosesc sa fie mai bogat, cu volum si mai sanatos?
Si inca ceva, ceva recomandari pentru parul care se unge repede?
HELP ME!

3 răspunsuri:
| Linda a răspuns:

Eu am folosit sampon Head and Sholder pentru volum si intr-adevar il faca sa fie cu mai mult volum. In cazul meu l-am luat din greseala, ca parul meu este des si a trebuit sa il dau altora, ca prea umflat arata capul. Daca se unge repede, desi asta se potriveste mai mult la fete, poti avea o cordeluta noaptea ca sa nu atinga fruntea. Desi alta regula care o stiu este sa fie spalat doar de 2 ori pe saptamana, pentru ca daca este spalat mai des se unge din ce in ce mai tare. Dar nu sunt specialista in astea.

| eliza a răspuns:

Buna. pai ar fi un sampon pentru volum sau un balsaam de preferat fructis garnier sau pantene, asta folosesc eu dar nu e obigatoriu poti sa-ti alegi alceva, ori sa te duci la salon si s-a ceri un tratament pentru volum. succes! pa pa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Un set complet pentru volum, hidratare, fortifiere: șampon, balsam și mască.
Poți încerca gama Hemel.
Pa, pa.