| anonim_4396 a întrebat:

Am parul foarte lung si as vrea sa ma tundthinking nu stiu ce sa fachee hee as vrea bob...ce credeti?

Răspuns Câştigător
| BlueLifeOfficial a răspuns:

Stiu foarte multe persoane care au avut parul lung si dupa aia s-au tuns in toate felurile si crede-ma ca au regretat toate, pentru ca parul creste foarte greu...asta depinde de la persoana la persoana.
Cel mai bine e sa te duci la un stilist si sa il intrebi daca ti-ar sta bine ca sa nu faci dupa aia o prostioara si sa iti para rau.
Fiecare tunsoare depinde de forma fetei si nu la multa lume se potriveste.
Uite aici un site cu niste sfaturi:
http://www.lyla.ro/tunsori/tunsori-in-functie-de-forma-fetei/

Succes :*

8 răspunsuri:
| MissxD a răspuns:

O schimbare va fi intotdeauna bine venita! Tunde-te bob happy va fi o schimbare foarte interesanta. Mereu sa incerci ceva nou - ori de cate ori ai ocazia!

| BiancaBaby a răspuns:

Si eu am avut parul lung, iar in septembrie mi l-am tuns in scari, si am regretat, acum mi-a crescut la loc si nu l-as mai taia pentru nimic in lume
acum daca crezi ca vei fi multumita poti sa te tunzi cum vrei
sper sa-ti stea bine
bafta

| TheLaw a răspuns:

Tunde-te cum crezi tu ca arati cel mai binebatting eyelashes

| pisikutzza22 a răspuns:

Eu iti recomand frizura asta http://www.lyla.ro/tunsori/asa-te-poti-tunde-ca-victoria-beckham-video/ e ultima fita bob-ul nu se mai poarta

| KameliaAura a răspuns:

Cea mai buna alegere ...iti recomand

| Artemis16 a răspuns:

Nu ti-l taia asa de mult pentru ca apoi o sa iti para rau, dar fie cum vrei tu. incearca asta http://www.google.ro/......tp?/imgres

| Shayna a răspuns:

Nu-ti recomand lucrul asta.Si eu aveam par lung si l-am tuns bob si sincer nu mi-a placut deloc schimbarea.Dar totusi asta depinde de fiecare persoana. Poate tie iti va sta mult mai bine decat mie.Iti doresc succes dar sa stii, parul lung te face mai feminina!

| Juliiia a răspuns:

Nu ti-as recomanda bob, pentru ca nu poti sa faci multe coafuri. Daca intra-devar vrei sa te tunzi iti recomand cel mult pana la umeri! Dar e alegerea ta!