| Andreee a întrebat:

Am parul mediu, cu breton.
Dati`mi si mie cateva idei ...nu stiu cum sa imi prind parul.
Vreau si poze daca piteti.Promit funda!

Răspuns Câştigător
| AbcElly a răspuns:

Si eu il am tot mediu dar cu breton si chiar daca tu nu ai ai putea sa til prinzi in genu asta :
http://www.google.ro/......tp?/imgres
eu asa imi prind bretonu sus dar parul' meu probabil ca si al tau nu sta la fel in coada ba din contra este o codita mica daca mi-l prind dar poti sal lasi desfacut si parul din fata mai lung il iei de pe carare si il prinzi asa, alta idee ar ma fi :
http://www.google.ro/......tp?/imgres
daca sa zicem nu ai onulator sa-l faci asa la varfuri il tapezi putin cu peria...

4 răspunsuri:
| ROX_5276 a răspuns:

Poze nu am dar iti pot da cateva ideei:poti sa ti-l prinzi ala-n dala cu cateva agrafe pr coc arata foarte bine,poti sa-ti faci un coc lejer, poti sa ti-l prinzi intr-o coada, poti sa ti-l impletesti spic sau in 4-5 daca sti, poti sa iei de ex din partea stanga sau dreapta care vrei o suvita mai groasa de par o duci in cealalta parte si o rasucesti in acelasi timp.Dar incearca tu joacate cu parul si sa vezi o sa-ti iasa niste freze foarte faine.Succes:*

| tl34 a răspuns:

Pai ti-l poti prinde in felul urmator :doua codite,un mot,o coada, cu clesti, cu clamute si simplu cu o cordeluta.Cu placere!

| Andreee explică:

Ma scuzati,"vreau poze daca puteti''