| Sara2 a întrebat:

Am parul saten deschis natural, credeti ca daca imi iau nuantator roscat imi va iesi? si la cate spalari se duce complet? adica dupa cate spalari revine parul la nuanta mea?

3 răspunsuri:
| Alexutza25 a răspuns:

Da,îţi va ieşi roşcat! Cât despre nuanţă după câteva spălări se va duce, dar nu de tot. Şi după câteva luni vei avea o nuanţă spălăcită în cap, şi va arăta destul de naşpa, deci o să trebuiască să te faci din nou.
Şi ai grijă că pătează hainele, prosoapele, pernele. Bine cam aşa este şi la vopseaua permanentă, eu mă fac cu vopsea roşcată cam de 2 ani, dar n-am încercat până acum nuanţatorul, am văzut decât la prietenele mele. Baftă! happy

| ღДℓἷʂմƙᾄღ a răspuns:

Crede-ma cea mai buna prietena a mea a patit-o. A cumparat un nuantator, si scria pe el ca se duce dupa 10 spalari, ei uite ca acum dupa un an i s-a dus... si avand in vedere ca ea face baie din 2 in 2 zile :-s

| Hartan_Jonit_1961 a răspuns:

Sfatul meu este sa nu folosesti nuantatori cu toate ca parul va revenii intro luna si ceva dar nu va mai avea aceeasi culoare naturala! te-as sfatuii sa nu folosesti asta (data viitoare spune marca nuantatoruluii)