| Betty18 a întrebat:

Am parul saten inchis ca in imagine http://images04.olx.ro/......e-100-.jpg as dori sa ma vopsesc dar cu ceva ce se duce dupa cateva spalari pentru ca imi este frica sa nu imi stea urat.as vreau un ciocolatiu sau un saten deschis dar nu stiu daca o sa se prinda saten deschis pe saten inchis? ce ar trebui sa fac? nu vreau sa decolorez parul inainte cu decolorant

4 răspunsuri:
| dienuk a răspuns:

Deci. afrodita mama :* big hug samponu` s duce imediat... cel mai bine e cu un nuantator. happy sunt mai multe culori. dk nu stii nu mai raspunde t rog da?:* multumesc big hug

| Nico_9876 a răspuns:

Pai nu il decolora. Poti incerca cu nuantator, poate 2 unul dupa altul ca sa se prinda culoare. Daca nu o sa iti placa, ai sa scapi usor de el(dupa cateva spalari).winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un sampon pe baza de colorarehappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Vrei sfatul unui hairstilist profesionist? Intra pe www.styleandthecity.ro!