| anonim_4396 a întrebat:

Am pistrui multi dar nu asa de accentuati. NU II MAI SUPORT, cum as putea scapa de ei?crying

Răspuns Câştigător
| BloodyRock a răspuns:

Daca nu ai pielea foarte sensibila, cauta pe internet "tratamente" cu zeama de lamaie. Ar trebui sa functioneze...

4 răspunsuri:
| OoBunnyoO a răspuns:

Nu ai cum sa scapi de pistrui. Incearca sa ii acoperi poate cu fond de ten.

| MisFit20 a răspuns:

Pistruii sunt superbi, as vrea sa am.Tratamente pentru ei nu exista, Persoanele cu pielea foarte alba sunt predispusi la a avea pistrui.

| Lorodana a răspuns:

Eu cel putin nu am, nu se poate scapa de ei, dar pistruii sunt frumosi happy

| Gimihumulukuakua a răspuns:

Cu un fond de ten mai inchis decat nuanta ta de ten! ii acoperi.