| anonim_4396 a întrebat:

Am pistrui si vreau sa incerc sa ii decolorez cu zeama de lamaie dar nu stiu la cate zile sa ma dau cu ea sau de cate ori pe zi astfel incat sa nu fac cuperoza?

1 răspuns:
| ale a răspuns:

Buna nu e prea buna zeama de lamaie mai bine ai incerca sa fierbi patrunjel verde(ca ceaiul) si sa te dai cu el zilnic in fiecare dimineata si/sau seara, cum doresti.sau cel mai bine ar fi sa iti iei o crema de la plafar pentru pistrui, sunt bune am incercat si eu, ii mai decoloreaza atata timp cat folosesti