| MissD a întrebat:

Am primit de ziua mea o perie rotativa rowenta brush active. As vrea sa imi spuneti cele care aveti cam cum se foloseste ca la prima utilizare mi s-a cam blocat prin par. Pot sa fc si bucle. Ce as putea face cu ea si cum? Pe net am vazut numai comentarii bune legate de ea.

Răspuns Câştigător
| Barajag a răspuns:

Daca vrei cu adevarat sa-ti faci onduleuri, vei reusi, pe manerul feonului sunt doua butoane, unul conduce peria in stanga si celalalt in dreapta, strange-ti putin par la spate si celalalt fa-ti suvite pe care vrei sa le ondulezi, trebuie sa fi atenta in ce parte dai sa se roteasca peria, in plus parul trebuie sa fie pieptanat si putin umed. Mie mi se pare foarte eficienta peria rotativa.Bafta!

2 răspunsuri:
| nana a răspuns:

Salut MissD. Am si eu una, primitä de la prietenul meu de Mos Nicolae si vreau sä iti spun cä am incercat sä o folosesc de Revelion si era cat pe-a ci sä-mi tund pärul la chelie. Cred cä este cel mai prost produs de genul ästa scos pe piatä. Eu am pärul lund si ondulat. Nu am dorit decat sä il indrept. De atunci stä prin dulap la baie nefolosit. Nu am mai avut nici curaj si nici curiozitatea sä il folosec. Asa cä ai mare grijä pentru cä prin rotatiile ei incurcä pärul pe perie asa de tare cä abia o mai poti scoate din pär. Ai mare grijä. Pup nana

| AndreeaStoica22 a răspuns:

De regula acestea sunt folosite la uscarea si indreptarea parului. eu am luat o ROWENTA CF9320 de pe http://perierotativarowenta.ro/ pentru sora mea si e foarte multumita cu ea.