| Eduardo_Edy_1998 a întrebat:

Buna ziua TPU, sunt baiat si mi-am cumparat o placa de par rowenta si o perie rotativa rowenta, as dori sa stiu daca mi-as putea ridica parul cu peria sau daca nu, si as vrea sa stiu care din cele doua este mai buna pentru protejarea parului, Multumesc ofer fundita celui mai bun raspuns

3 răspunsuri:
| Robbert_George_1995 a răspuns:

Păi în primul rând depinde de freză/frizură.
Eu fac aşa: după duş iau feonul şi o perie de păr. În timp ce mă usuc pe păr îmi fac frizura cu peria, după ce termin procesul, dau cu puţin fixativ şi gata. Nu am mai folosit placa de 1 an şi ceva, îmi strică părul. Placa îţi are părul.

| Eduardo_Edy_1998 explică (pentru Robbert_George_1995):

Conteaza si peria sau nu prea?

| Robbert_George_1995 a răspuns (pentru Eduardo_Edy_1998):

Cu peria finalizezi frizura.